soulhand Pour Over Coffee Maker ?

zł313.66 zł82.52
Kod produktu: ?
Dostępność: W magazynie

  • – Przygotuj kawę jak profesjonalna barista: użyj tego ekspresu do kawy, aby przygotować pyszną kawę w domu jak profesjonalny barist. Ultradelikatne sitko ze stali nierdzewnej, aby całkowicie zasysać kawę i zapach.

  • Łatwy w użyciu system suszenia: ten zestaw do krojenia kawy zawiera dużą szklaną karafkę i filtr ze stali nierdzewnej wielokrotnego użytku oraz szufelkę do kawy, wystarczy włożyć sitko do szklanej karafki, dodać kawę, napełnić gorącą wodą i cieszyć się. Zalecamy nasze podlewanie nad czajnikiem do kawy (ASIN: B07HHH3MPZJ), przede wszystkim najlepsze, wszystko w jednym zestawie.

  • Idealny zestaw do kawy w sercu miłośnika kafety: szkło borokrzemowe wolne od BPA z pięknym złotym dodatkiem upiększy kuchnię jak dzieło sztuki. Delikatne metalowe sitko, które ekstrahuje olej do kawy i wytwarza bogatą, aromatyczną kawę.

  • – Rozpuszczanie herbaty: usuwa aromat herbaty, odlewając ją na kawę. Uzupełnij delikatny smak w ustach, zakochasz się w nim!

  • Łatwy do czyszczenia: po przygotowaniu perfekcyjnej filiżanki do kawy wystarczy wypłukać metalowy osuszacz do kawy z gorącą wodą i pozostawić do wyschnięcia na powietrzu; dzięki temu jest to łatwe – nie wymaga dodatkowych środków czyszczących – więcej czasu na smakowite napoje.

  • soulhand Pour Over Coffee Maker ? Klienci, którzy oglądali ten przedmiot, kupili również Coffee Gator Pour Over dzbanek do zaparzania kawy z filtrem ze stali szlachetnej, 400ml 4,6 na 5 gwiazdek 805 24,99 € B07HG3GKMD

Sklep na bazie homeopatiakoszalin.pl © 2020