ProCook porcelana zestaw do usuwania misek do podawania z taca wykonana z bambusa B01LCX7GPK

zł286.00 zł68.07
Kod produktu: B01LCX7GPK
Dostępność: W magazynie

  • Składa się z następujących elementów: 3 x 8,5 cm do serwowania pojemniki z taca wykonana z bambusa. Poszukujesz ProCook do porcelany i rozejrzyj się przez cała kolekcja oraz przez naszych ofert.

  • Te misy do serwowania są wykonane z białej porcelany i nadają się doskonale do przekąsek, dipy i sosów. Każda miska pasuje dokładnie w systemie wycięcie w przewidzianym każdorazowo taca. W rezultacie Twoje meble nie bekleckert.

  • Wymiary: Całkowita: 31 cm x 9,5 cm x 6,5 cm i 1000 G. obudowa: każdorazowo 8,5 cm x 5,5 cm. porcelana osłonach wykonywane są nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Taca jest nie nadaje się do mycia w zmywarce i należy ją przetrzeć wilgotną szmatką.

  • Jest taca należy przed pierwszym użyciem z drewna są poddawane obróbce. Do czyszczenia wystarczy wytrzeć na mokro. Utrzymanie i pielęgnacji drewna powinna się do krojenia w razie potrzeby ponownie olejowany.

  • ProCook projektuje, wyprodukowany i dostarcza innowacyjne produkty i jest synonimem wysokiej jakości i doskonałej obsługi. Ten produkt jest wyposażony w ma roczną ograniczoną gwarancję na ProCook.

  • Te misy do serwowania są wykonane z białej porcelany i nadają się doskonale do przekąsek, dipy i sosów. Każda miska pasuje dokładnie w systemie wycięcie w przewidzianym każdorazowo taca. W rezultacie Twoje meble nie bekleckert. Pojemniki są na dwóch stron z tłoczeniem na jeden z napisem "dipy i crudettes" oraz zdjęcia miłych warzyw opatrzone. Wymiary: Całkowita: 31 cm x 9,5 cm x 6,5 cm i 1000 G. obudowa: każdorazowo 8,5 cm x 5,5 cm. porcelana osłonach wykonywane są nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Taca jest nie nadaje się do mycia w zmywarce i należy ją przetrzeć wilgotną szmatką. Jest taca należy przed pierwszym użyciem z drewna są poddawane obróbce. Do czyszczenia wystarczy wytrzeć na mokro. Utrzymanie i pielęgnacji drewna powinna się do krojenia w razie potrzeby ponownie olejowany. ProCook projektuje, wyprodukowany i dostarcza innowacyjne produkty i jest synonimem wysokiej jakości i doskonałej obsługi. Ten produkt jest wyposażony w ma roczną ograniczoną gwarancję na ProCook.

    ProCook porcelana zestaw do usuwania misek do podawania z taca wykonana z bambusa B01LCX7GPK

Sklep na bazie homeopatiakoszalin.pl © 2020