La haute dzbanki do herbaty–zestaw ręcznie wykonanych chińska yixing dzbanek do herbaty z violettem dźwięku B06XV7LPR3

zł278.07 zł92.00
Kod produktu: B06XV7LPR3
Dostępność: W magazynie

  • Ten piękny dzbanek do herbaty jest wykonana z violettem gliny. Naturalny i zdrowe; po wystąpieniu została użyta dzbanek do herbaty wiele razy, można dzbanek wrzątkiem bez dodatku świeżych liści herbaty nawet perfum.

  • dzbanki do herbaty-rozmiar: 14,5 x 8,5 cm; pojemność: 200 ML; rodzaj filiżanki do herbaty: 7,2 x 3,7 cm; pojemność: 45 ML; przy zisha dzbanek do herbaty to jedna z ceramiki-Ware, bez szyb. Jest uznawany za najlepszy dzbanek do herbaty, ponieważ zawiera dzbanek do herbaty, w tym zostało zrobione, wyjątkowo dobrze smakuje i zdrowia promuje i który wydłuża czas trwania życia.

  • Dokładne wykonanie i specjalne materiały sprawiają, że jest to idealne pojemnik do herbaty. Wielu miłośników herbaty zisha dzbanki do herbaty, nadaje się do codziennego użytku i do kolekcjonowania.

  • Ekskluzywne, ręcznie wykonana, słynny, chiński yixing dzbanek do herbaty i kubki-zestaw; przy ludzie nie należy się z ręki dają mogą zostać, idealny prezent dla znajomych, partnerów lub rodziny.

  • Jest to wspaniały sprawa z przyjaciółmi lub rodziną w czasie wolnym do herbaty do picia, dzięki czemu możesz cieszyć się oglądaniem filmów słońce, poczuć się na bryza, odpowiedni do czarnego herbaty, zielonej herbaty, oddychanie herbaty, PU-on.

  • Kolor:Violett

    La haute dzbanki do herbaty–zestaw ręcznie wykonanych chińska yixing dzbanek do herbaty z violettem dźwięku B06XV7LPR3

Sklep na bazie homeopatiakoszalin.pl © 2020