Koojawind odblaskowa kamizelka bezpieczeństwa kamizelka ostrzegawcza do biegania na świeżym powietrzu jazdy na rowerze biegania jazdy na motocyklu i biegania jeden rozmiar B07WPDPM1N

zł253.28 zł15.99
Kod produktu: B07WPDPM1N
Dostępność: W magazynie

  • Z dala od widzianych C. Można je zobaczyć z odległości ok. 10 m, gdy światło eksploduje się od kamizelki odblaskowej. Nie czekaj dłużej, aż zobaczysz w ostatniej minucie! Od razu zauważysz, że samochody oferują więcej miejsca na odległość. Nocą można czuć się bezpiecznie, podczas gdy neonowe kolory są jasne i dobrze widoczne w świetle dziennym oraz zapewniają widoczność 360 stopni.

  • Lekki i oddychający materiał typu C zapewnia lekkie, oddychające i szybkoschnące. Kamizelka nie porusza się podczas biegania, jazdy na rowerze, biegania z psem, jazdy na motocyklu, jazdy na rowerze lub jazdy konnej – nasza kamizelka Xinglet nadaje się do biegania i jazdy na rowerze lub jako kamizelka ostrzegawcza na motocyklu. Nie będziesz go prawie zauważalny, ale będziesz widoczny i bezpieczny.

  • Regulowany i komfortowy krój C. Regulowany pasek w talii pasuje wygodnie w różnych kształtach i rozmiarach, przez różne ubrania C, od T-shirtu do płaszcza zimowego.

  • Łącznie z odblaskowymi taśmami zapewniającymi widoczność C. Oferujemy 2 odblaskowe taśmy ostrzegawcze, które powiększają widoczną oświetloną powierzchnię – można je nosić jako odblaskowe taśmy na stopę lub bransoletki (w zależności od tego, co lepiej pasuje). Od razu zauważysz, że samochody zaoferują więcej miejsca niż widzisz z dowolnego kąta widzenia.

  • 100% gwarancja satysfakcji C Gwarantujemy, że kamizelka odpowiada Twoim życzeniom lub wymienimy ją na pasujący rozmiar. Gwarantujemy, że czujesz się bezpieczniej na drodze i jesteś bardziej widoczny niż wcześniej.

  • Koojawind odblaskowa kamizelka bezpieczeństwa kamizelka ostrzegawcza do biegania na świeżym powietrzu jazdy na rowerze biegania jazdy na motocyklu i biegania jeden rozmiar B07WPDPM1N

Sklep na bazie homeopatiakoszalin.pl © 2020