Adminitto88 deska do sera z bambusa naturalnego bambusa do krojenia wina chrząstki i charmterii B081NJPPR7

zł409.65 zł235.03
Kod produktu: B081NJPPR7
Dostępność: W magazynie

  • Ochrona środowiska – 100% struktura bambusa. Trwałe surowce odnawialne. Dobry materiał, który jest przyjazny dla środowiska i łatwy do czyszczenia. Deska do sera jest wyposażona w zestaw 4 narzędzi do krojenia sera z wysokiej jakości stali nierdzewnej z lekkim uchwytem.

  • Wyjmowana szuflada magnetyczna szuflady: Ukryta szuflada płynnie przesuwa się w desce do krojenia i ułatwia użytkowanie naczyń. Dwie wysuwane szuflady są również zdejmowane, dzięki czemu można ich używać jako płyty.

  • Deska do sera posiada wyjmowaną deskę, która umożliwia cięcie rowków na krawędzi tacy serowej, aby pomieścić więcej ciasteczek, orzechów, oliwek i mięsa.

  • Nasza deska do sera jest przyjazna dla środowiska, wolna od środków chemicznych, a jej ciepła powierzchnia i rysunek słojów drewna dodają elegancji Twojemu potrzebom w rozrywce. Nic nie jest problematyczne niż zbieranie dobrej płyty serowej. Zaprojektowany z myślą o mieszaniu i rozrywce, oferuje wiele pysznych serów, z prawej i przyjemnych talerzy.

  • Idealny prezent na wszystkie okazje: przepiękny zestaw upominkowy na wszystkie okazje, urodziny, parapetówkę, wesele, jubileusze, Boże Narodzenie itd. Przepiękna, funkcjonalna i kompletna taca na imprezę, która gwarantuje, że wszyscy miłośnicy serów będą mogli się nim cieszyć.

  • Adminitto88 deska do sera z bambusa naturalnego bambusa do krojenia wina chrząstki i charmterii B081NJPPR7

Sklep na bazie homeopatiakoszalin.pl © 2020